Tahan kukkuda..

..aga mitte eriti kõrgelt…

Kaks tundi lõunal käimist mõjus nii, et enam ei taha üldse mitte midagi teha. Kui hommikul ei olnud üldse reede tunnet, siis praegu on seda ülearugi.
Kaks sõpra, keda ammu näinud polnud, sai üle vaadatud. Üks neist oli juba jõudnud tellida supi, aga ta ei söönud seda. Ütles, et liiga piprane. Ja temal paha olla. Noh, nädalalõpp ka juba käes, ongi aeg esimesteks pohmellideks.
Ja siis käisin ühes poes, kust sain 25 eegu eest 5 asja. Nii lahe, nii lahe, peaks rokkima minema;) Uued rokikokteilikleidikesed olemas;)
****
Tavapärase kahe plaani asemel on täna kolm, mille vahel valida. Ma arvan, et ma valin kolmanda, kuigi ma olin tükk aega kindel, et valin esimese. Aga kukkumiskoolitus kõlab tõesti liiga huvitavalt (teatri lammutamine kõlab ka tegelikult hästi, aga kus me edaspidi putru sööme? hakkame ise tegema või?), et seda vahele jätta:) Huvitav, kas õpetatakse käppadele kukkumist?

Homme.. kell 7 äratus? Yeah, right:P


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Tahan kukkuda..” on saanud 2 vastust

  1. Autori Molekul avatar

    ärge, krt, ahvatlege mind! kahekesi ka veel. ma tahtsin juba täna ära sõita!!

  2. Autori sisalik avatar

    A’ rõõm kuulda, et teatri performance Sulle vähemalt kiusatust tekitas. Samas ma loodan, et Sa homme ikkagi ei sõida. Et ikka pühaba. Eks me katsu anda endast parima:)