Safe Title Area

Sain täna pornosahtlile täiendust. Hetk tagasi toodi mulle lauale uus ajakiri Erotica. Mul oli au kujundada sellest lausa kuus lehekülge. Vaatasin, et täitsa hästi jälle õnnestunud. Minust võib nii veel asja saada. Tundus isegi, et need kuus lehekülge ilusamate värvidega ja selgemad, kui ülejäänud ajakiri. Aga ega ma ei ole enam ka mingi algaja:P
Mul on praegu laual nii palju lugemismaterjali, et ma enam päris tööd ei jõuagi teha. Ok, ajakirju ei ole ma kohustatud lugema, aga keelatud ka pole. Esmane ülesanne oleks siiski läbi lugeda kaheksa aa-nelja artiklist “Overscan and broadcast television” ja siis veel mõned A4-d samal teemal. Ja siis peaks selle jutu, koosolekul tehtud märkmete ja eelneva kogemuse põhjal jälle ühe pildikese valmis treima. Et öistel telekavaatajatel oleks vaheldust. Muidu vahi mitu kuud järjest sama pilti.
Ja noh, Adobe PS CS user guide tundub ka huvitav lugemine. Pratchettile väike vaheldus igatahes. Tegelikult on mul praegu vist neli raamatut korraga pooleli. Kui ma nüüd selle adobe ka veel ette võtan, siis viis. Ja ainult üks neist on Pratchett.