Luuumi tuleb maaha ja valgeks läeb maa..

Just siis, kui oled juba kevadesse sisse elanud, rulluisu hooaja avanud ja loodustki metsas imetlemas käinud, kuuled ilmateatest õuduslugusid kohe saabuvast lumest ja lörtsist. No kuhu see eestimaa kevad üldse kõlbab. Kuigi jah, paadimatkaks peaks see ilm küll kõlbama. Võib täitsa juhtuda, et nädalavahetusel kanuudega jõe peale satume. Eelmise aasta matk koos hilisema asustamata saarel ööbimisega kukkus jube lahedalt välja.
Puhkuse ajad sai ka üles märgitud. Näis, kas lastakse puhkama. Mingil hetkel kuulsin poole kõrvaga, et enne juulit ei saa keegi puhkama. Seekord ei võta kuu aega korraga välja. Nad ei saa ju ilma minuta nii kaua hakkama. Eelmisel aastal sai ka muudkui töö vahet käidud ja puhkust aina edasi lükatud.
****
Eile sai jälle veidi sportlik oldud. Uisud on mul ikka head. Ise olen endiselt veel koba. Aga teisi ma ei takista. Aga kurjaks saan küll, kui mõned ülbikud keset teed sõidavad, nii et vastutulijad hüpaku või murule. Eile oleks üks jalgrattur mind peaaegu teelt välja müksinud. Minusugust algajat pole ka eriti raske kraavi ajada. Peaks vist ka nendele keset teed sõitjatele keset teed vastu sõitma ja närve katsetama. Või uisuga kodaratesse virutama?
Linnatänavail sõitmiseks ma igatahes veel valmis pole. Vist teeksin avarii juba esimese äärekivi otsa sattudes. Need on minu komistuskivideks:P


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Luuumi tuleb maaha ja valgeks läeb maa..” on saanud ühe vastuse

  1. Autori sisalik avatar

    Mul olid viimati komistuskivideks üks jalgrattur, üks auto, väsinud jalad ja üks kurv ning piduriklotsiks osutus aed Linnu tee ja Haraka tänava nurgal.