säästureziim

Täna käisin jälle korraks autoga linna peal. Kassi oli vaja arstile näidata ja käe otsas on ikka minusuguse jaoks see tiba raske. Ega ma just väikest ringi ei teinud kohale jõudmiseks, aga samas, ka mitte väga suurt. Kõik üks kesklinn puha. Ainult päike pimestas paar korda väga ebasobival hetkel. Õnneks läks kõik hästi.
Kass sai ka süstitud ja natuke verd võetud talt. Mul läks kogu selle äktsioni peale süda pahaks. Ma enda kallal ei kannata mingit nõeltega torkimist ja sama ei suuda ma näha selliste puhul, kellele ei suuda selgeks teha, et see talle vajalik on:( Loobusin ka esialgsest plaanist kass täna maale tagasi viia. Kui homme mingid vastused saab, siis vaatan, kas viin või ei vii. Ehk siis, kui kellelgi on soovi homme õhtul türile minna, siis võibolla minuga saab. Tingimusel, et kõrvalistuja on nõus kassi süles hoidma:)
Kogu sellele jamale lisaks võtab see värk ka raha jubedalt. Edasi-tagasi sõitmine ka. Ja auto maksin ka täna suuremas osas ära. Et jah, ma kuulutan nüüd säästureziimi välja.


Posted

in

by

Tags: