punane ja must

Need pikad lõunad hakkavad mulle üha enam meeldima. Kell kolm tööle tagasi saabudes on juba päeva selgroog murtud ja värske õhk ja hea seltskond on kah oma töö teinud ja õhtuks hea meeleolu loonud. Kui uni kah ära läheks, oleks eriti tore. Võibolla õnnestuks siis õhtul lõpuks mõned planeeritud tegevused ette võtta. Peavärvimine tuleks kindlasti ette võtta. Kuidas ma lähen jõulupeole punase kleidiga ja ilma punaste juusteta. Ja pidu on juba homme. Väga pidulik. Tegelikult oli kutse peal, et seljas peab olema must ülikond, aga no mul lihtsalt ei ole sellist asja olemas. Ehk lastakse kleidiga ka sisse.
Saapaid kleidi kõrvale käisime alguses meerikamaa tibipoes otsimas. Sealne valik oli täna kehvapoolne. Edasi läksime Sisaliku saapakapi kallale. Tema valik oli tunduvalt parem – ja hind soodne:P s.t. tasuta.
Õhtustest plaanidest rääkides.. mulle tundub, et need võivad tänagi pekki minna. Keegi rääkis siin kõrval midagi tannust amiigos:P

Endiselt ei suuda ma otsustada, kelle sünnipäeva peaksin laupäeval eelistama. Ja kingi otsimise jaoks pole kummagi puhul aega. Poleks nad Eesti nii erinevais paigus, võiks vabalt mõlemale üritada. Aga ühe õhtuga Tallinn ja Põlva plaani võtta on natuke liig. Ja pealegi oleks mul vaja hoopis Türile minna, kassid on juba kaks nädalat ilma minuta pidanud hakkama saama.


Posted

in

by

Tags: