pool aastat hiljem

Täna saabus emailile taas üks koostöö pakkumine. Mul on tunne, et ma varsti enam muud ei teegi, kui tööd. Ja tööl on ka enneolematult kiire ja palju teha. Aga õnneks järgmisel nädalal saab natuke aega puhata, võtsin reede vabaks, et autoga remonti/ülevaatusele minna. Sooja ilma ootaks ka, saaks lõpuks oma uut ratast proovile panna.
Aga kogu selle tööhulgaga seoses meenus see aasta alguses ilmunud horoskoop, mis igati head aastat lubas. Võtsin selle uuesti ette nüüd, pool aastat hiljem, ja vaatasin, et päris mitu asja ongi nii läinud nagu lubatud, või siis enam-vähem samamoodi. Nojah, raha mul veel pole eriti juurde tulnud, aga päris pankrotis ka pole.. (peale autoremonti muidugi olukord võib teine olla) ja lootust tegelikult on, et tuleb. Vähemalt korraks:)
Mõni lause seal horoskoobis on muidugi päris koomiline, näiteks see: “Eriti hea on end ravida 6. juunist kuni septembrini.”

Nii, kell on 10, pean hakkama magamaminekule mõtlema.. kes teab, mis akna taga jälle toimuma hakkab. Ja tahaks ju natuke raamatut veel lugeda ja seksi ja linna vaadata. Nii, et ilmselt siis jälle pool 12 saab tule kustu..