pärlipüüdja

Kuna pidevalt on nii kiire, pole olnud ka aega tööpakkumisi uurida. Täna siis vaatasin üle tüki aja – lihtsalt huvi pärast, hetkel pole vajadust uue koha järele, aga silmad tuleb ikka lahti hoida – ja leidsin sealt taas ühe pärli.
Nõudmiste all on paari programmi nimed ja siis lisaks “Corel Draw html valdamine”. Mul tekkis küll huvi, milline see Corel Draw html välja näeb. Lisaks nõutakse “heasüdamlikkust, täpsust, initsatiivikust, korralikkust”. See osa on vähemalt originaalne, kui täpsus ja initsiatiivikus välja arvata.
Palk on muidugi niru ja mul pole plaanisiki kandideerida, aga huvi pärast klikkisin nende veebilehele. Ja siis ma jäin praktiliselt pimedaks – kellad ja viled ja “disain” aastast 80. Ilmselt on nad oma veebilehe tõesti teinud corel draw html-iga, mis iganes loom see ka poleks. Nii jubedat asja  pole ammu näinud. Menüü peale minnes demoti iga punkti all mingit uut veebilehte, ja need kõik nägid sama koledad välja. On arusaadav, miks nad omale disainerit otsivad.
Firma nimi pole kah teab mis geeniuse leiutatud – õigemini nimi ise polekski nii hull vast, aga see, et nad seda lühendavad.. bi-info.ee

Aga veel mõned pärlid, korjatud erinevatest pakkumistest:

  • arvutis lühikäskluste tundmine (ei ole nõudmine, vaid kasulik omadus:))
  • uued väljakutsed (mu isiklik lemmik, mind ju välja ei kutsuta üldse..)
  • ettevõte pakub: normaalseid töötingimusi. (see nagu elementaarne vist pole eks..)
  • palgatöö (kah selline tore sõna.. palgatatöö oleks siis teine variant või..)
  • ettevõte pakub: võimalust keskenduda oma töö heale teostusele (nii nunnu noh..)
  • nõutav töökogemus: soovitav. (samal firmal oli veel mitu samalaadset pakkumist..). nõutav töökogemus: kuni 6 kuud. (et siis üle 6 kuu töötanud inimesed ei sobi.. põnev. ja ülejäänud infoks oli vaid ametinimetus, ei mingeid nõudmisi, ega ka pakkumisi).
  • lisaks hakkas silma, et otsitakse disainer-müügiinimest mitmes kuulutuses.. 

Muudest asjadest niipalju, et korter on nii mõnusalt vaikne meil viimasel ajal, nõmenaaber on puhkusel/komandeeringus, juba üle kuu aja ja veel 2 nädalat saame temast puhata. Paar päeva küll üks sõber tal elas seal, aga vähemalt seekord hoiatati meid ka.
Muidugi mõni päev tagasi märkasin sellel samal naabril msn-i nime taga lauset: “kes tahab tallinnas tuba üürida?” Teine naaber siis päris talt selle kohta aru, mainides ka, et me ei tahaks, et pidevalt mingid võõrad elavad meil. Vastuseks tuli, et ta sõbrannale aitab leida naabrit. Aga millegipärast kadus peale seda tema kuulutus ära kohe. Ütleme nii, et see poleks esimene kord, kus asitõendid ei lange kokku selle tüübi jutuga.