elu nagu filmis

Ma ei saa aru, kas mulle lihtsalt pole ette nähtud üht korraliku unega ööd. Eile ju plaanisin tasa teha selle esmaspäevase filmivaatamise tõttu  lühikeseks jäänud uneaja. Hakkasin juba kell 8 mõtlema varase magamamineku peale – nagu tavaliselt, jõudsin ma ikkagi voodini napilt enne 11. Ja siis lugesin ka veel veidi raamatut, sest seda lihtsalt polnud nii ammu teinud ja varsti on meelest läinud, mis raamatu alguses juhtus ja peab otsast peale lugema.

Ei saa just öelda, et und oleks pidanud kaua ootama. Aga kuskil kella kolme paiku ärkasin jubeda kolina peale üles.
Olingi mõelnud, et mis ajal nad seda EKA maja lammutavad, et pool majast justkui juba läinud ja ma pole midagi kuulnud – nädalavahetusel ma muidugi linnas ei olnud – aga noh, nüüd ma siis kuulsin. Ja kõige selle suure kolina peale, mis kestis ligi tund aega (minu kuulmist mööda), suutsid nad seinast vaid paar pisikest tükki eemaldada. Kui asi nii jätkub, tegelevad nad asjaga veel 3 nädalat.
Mõned korrad tundsin väikest maavärinat ka. Üle mu seina juba jookseb üks suur pragu, mis väidetavalt tekkis siis, kui tunnelit ehitati. Loodetavasti ei ärka ma ühel ööl krohvi langemise peale. Või siis, et loodetavasti ma ikka ärkan, kui juba krohvi langema hakkab..

Muidu filmides alati on mingi suure pommiga masin, mis maja paari hoobiga tükkideks teeb, aga arusaadav, et südalinnas selliselt ei saa asja korraldada. Ilmselt just sellepärast nad nii ettevaatlikult seal toimetasidki, et pole just parim lammutuspiirkond.
Vaatepilt ise oli päris naljakas – nagu filmi oleks vaadanud. Kopp nägi välja nagu mingi suur eelajalooline lind, mis hästi ettevaatlikult majast tükke hammustas. Ja pisikesed inimesed jälgisid natuke eemal, kuidas see godzilla oma hävitustööd teeb.

Aga muidu unenäod olid täna huvitavad. Ei saa öelda, et palju just meeles oleks, aga emotsioon oli hea. Ainult ma ei saa aru, miks ma täiesti võõraid inimesi unes näen. Eelmiste elude järelkaja või mis. Kui nii, siis vähemalt rott või nõid ma ei olnud eelmises elus:)