pilvepillerkaar

Valgete pilvekestega helesinine taevas muutus üsna ruttu tumesiniseks. Tuul oli üsna tugev ja ma olin täiesti veendunud, et ka vihma hakkab sadama ning otsustasin uisutamisplaanid edasi lükata. Mida loomulikult eile ei olnud, oli vihm. Aga külm oli küll õhtul.
Uisuklubi on meil vist küll olemas, sest esimesed huvilised juba tahavad liituda sellega. Uisutama küll pole veel jõudnud, aga see pole klubi juures ju kõige olulisem. Peaasi on sellest piisavalt palju rääkida ja planeerida. Ja klubiüritused on ka loomulikult teretulnud nähtus. Sulgpalliklubi tegutseb ka idee tasandil juba pikka aega. Mul on reket juba mitu aastat olemas olnud. Erinevalt rulluiskudest on seda kunagi ka kasutatud, päris tihti.

Eile sai pilk peale visatud Ungari restoranile. Täitsa hubane koht, kuigi ettekandja-tibin enamus toitude kohta suuremat rääkida ei osanud. Aga ta vähemalt püüdis. Ja üldse, kuidas sa kirjeldad toitu? Kõik on ju maitse küsimus. Ühele meeldib, teisele ei meeldi.
Parima vastuse andis ta kõrvallauast tulevale küsimusele telekast tuleva filmi kohta (“mis film see on?”). Vastus oli “Ungari film”. Lihtne ja üsna loogiline ju. Ma isegi arvan, et see võis “Kapten Tenkeš” olla, kohati tundus nii tuttav. Aga viimasest korrast, kui seda nägin, on ikka väga kaua möödas. Aga võiks täitsa uuesti vaadata. Äkki on endiselt hea.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“pilvepillerkaar” on saanud ühe vastuse

  1. Autori kiisutaja avatar
    kiisutaja

    astun kluppi. veereme tänavail;)