Do You Know What I Mean

See on ikka tase, kui klient saadab logo wordi failina. See klient on juba ammu pinnuks silmas oma tahtmistega ja asjadest arusaamisega (isegi puust ja punaseks ei aita!) ja siis oma ärakadumiste ja äkiliste ärkamistega. Rääkimata sellest, et nad logo olemasolu alles nüüd avastasid, kui töö praktiliselt valmis. Katsu nüüd siis seda ülejäänud pildiga sobitada, seda wördilogo..
Eks näis, hetkel valmistasin küll rohkem ette, kui plaanis oli. Et neile ikka kohale jõuaks, mida me mõtleme selle all, et pildid vahetuvad.. Tahaks sellega juba ühele poole saada.
****
Täna saatsin profülaktika mõttes jälle ühe cv. Teist ei saatnud. Otsiti arvutikujundajat. Mul pole õrna aimugi, kuidas arvuteid kujundatakse. Millegipärast olid need otsijad mu cv-d vaadanud. Äkki mul siiski on mingid oskused arvuti kujundamisest? Peab üle vaatama, mida ma oma cv-sse kirja olen pannud..
****
Ja noh, uisuklubilistele teeks täna jälle ettepaneku minna uisutama, ilma nagu oleks. Hmm.. huvitav, kes sinna üldse kuuluvad? Värbamisplakatit pole veel jõudnud teha.. ja klubireegleid – neid pidime õlle kõrval arutama.


Posted

in

by

Tags: