overdoze

Kauaoodatud wii-õhtu sai nüüd lõpuks teoks. Mul on küll üsna põhjendatud kahtlus, et osa tibisid juba harjutas tookord, kui see üritus väidetavalt ära jäi, aga tühja sellest.
Üsna lõbus õhtu oli, kuniks teda oli…
Alustasime bowlinguga ja seal ma väitsin tükk aega, et minu pult on katki, sest pidevalt läks pall vasakusse serva, no täpselt nii nagu ma päriselt mängin. Mis aga naljakas selle asja juures oli, oli see, et täpselt selle sama puldiga kiskus ka eelmisel mängijal pidevalt pall vasakusse serva. Muidugi minu kurtmise peale tuli üks kolleeg ja natuke õpetas mind ja peale seda pult enam ei olnud katki:) Neid 10 punni viskeid (s.t. 9+1 jne.) ikka tuli sealt, aga alles viimase ringi boonusviske ajal sain ma lõpuks ka 10 korraga maha. Sain vähemalt stiilselt lõpetada, mis siis, et viimaseks jäin.
Boksimine võttis inimesed täitsa võhmale. Mina seda osa ei proovinud, mõtlesin, et teen parem salaja enne kuiva trenni, kui sinna vehklema lähen. Aga näiteks tennis oli ka täitsa lahe ja seal mul tulid lausa suurepärased servid välja (kohe nii head servid, et mängida nagu ei saanudki:)) ja päris tennist pole ma eluski enne mänginud. Need üksikud korrad, kui asi servist kaugemale jõudis, ei saanud kuidagi pihta, mis hetkel selle puldiga vehelda tuleb, et pallile õigel ajal pihta saada. Aga mõned korrad ikka õnnestus. Kuna meil tööjuure kõrval on ka tenniseväljak, siis ilmselt lähiajal üritame me ka sinna päristennist katsetama minna. Samas, mul on jälle tibidest nii kõrini. Ma näiteks täiega solvusin nende peale, kui üks neljane punt oli oma teise ringi tennist lõpetanud ja siis meie neljasele pundile enam teise ringi võimalust ei antud vaid pandi hoopis mingi uus mäng peale. See uus mäng oli ka lõbus, aga mina jäin oma solvumisele kindlaks ja keeldusin edasi mängimast ja õnneks sain üsna kohe peale seda ka koju tuldud. Ja ma ei saa sinna midagi parata, aga kui ma tunnen, et mulle ülekohut tehakse, siis ma lihtsalt ei suuda seda nii kergelt andestada. Tegelikult ma algusest peale üldse kahtlesin, kas ma osalen sel üritusel. Nüüd mul ilmselt järgmisel korral on tunduvalt lihtsam otsustada oma mitteosalemine.
Täna telliti meile tööle lauajalgpall. Aga peale tänast mõtlevad vist suurem osa inimesi, et hoopis selle wii oleks pidanud tellima. Hinnavahet seal vist ka eriti pole. Aga näis, üks ülemustest osales ka täna tennises ja lehmaga ratsutamises ja arvas, et seda asja oleks tööle vaja:)

Comments

“overdoze” on saanud 2 vastust

  1. päikesejänku Avatar
    päikesejänku

    Võime vist alustada järgmise 17 kattuva fakti kogumist. See solvumise-värk jälle üsna minu mooodi külas 🙂