Turbotigu


oktoobris ei joo/ei söö

Mõnitavad ka veel rsk!
Today’s fortune
: You will inherit a large sum of money.

See teadmine parandaks kindlasti enesetunnet, kui ma neid orkuti ettekuulutusi usuks.

Oeh, sünnipäevaralli algab juba nädala pärast.. 17, 24, 26, 28.. kas keegi jäi vahele? Tegelt tean veel ühte 12. oktoobri sünnipäevalast kah, aga see ilmselt läheb minust mööda:)
Mõtlesin, et teeks jälle sünnipäeva novembris, teemaks võiks olla oktoobrilapsed. Või viinakuulapsed?:P

Comments

One response to “oktoobris ei joo/ei söö”

  1. Autori sisalik avatar

    Ma ka enne novembrit ei teeks, kui üldse. Sestap, hea plaan!:)