Mõnitavad ka veel rsk!
Today’s fortune: You will inherit a large sum of money.
See teadmine parandaks kindlasti enesetunnet, kui ma neid orkuti ettekuulutusi usuks.
Oeh, sünnipäevaralli algab juba nädala pärast.. 17, 24, 26, 28.. kas keegi jäi vahele? Tegelt tean veel ühte 12. oktoobri sünnipäevalast kah, aga see ilmselt läheb minust mööda:)
Mõtlesin, et teeks jälle sünnipäeva novembris, teemaks võiks olla oktoobrilapsed. Või viinakuulapsed?:P
Comments
One response to “oktoobris ei joo/ei söö”
Ma ka enne novembrit ei teeks, kui üldse. Sestap, hea plaan!:)