noorus tuleb küll tagasi..

Kaks päeva sai tööd teha vahelduva internetiga. Tänaseks otsustas internet väga põhjalikult ja lõplikult meie hulgast lahkuda. Oleks seda teadnud, poleks tööle minemisega end vaevama hakanudki. Lõuna paiku käisime wifit otsimas, aga tööd ikka ei saanud teha, sest polnud ette nähtud wifi kaudu vist faile uploadida. Peale söömist läksime edasi püsiühendusega kolleegi juurde, kus selgus, et asi polnudki wifis vaid hoopis valedes paroolides. Ja õigete teada saamine võttis tunde. Jõudsin vahepeal tööle tagasi, kirjutasin paar plaati ja tulin tulema. Kodus sai siis selle kiire pisitöö kaelast ära ja oligi kogu tööpäev. Jube, kuidas ikka webiosakond sõltub internetist.
***
Eile juhtusin ühte kodulähedasse baari, täiesti planeerimatult. Õlu oli seal odavam, kui mujal Tallinnas ja nii lahja, et isegi mina võin seal suurtes kogustes juua. Tänu sellele suutsin ma vist üsna kaineks jääda selleks hetkeks, kui mul tekkis plaan koju minna ja siis päris mitu inimest mind erinevate vahenditega üritasid meelitada sinna jääma. Õigemini veel edasi minema. Kiusatus jääda oli ikka päris suur, sest õhtu oli lõbus ja seltskond lahe. Tüübid olid väga toredad ja minu kojumineku põhjenduse peale, et keegi ju lähenemiskatseid ei tee, võeti kohe sõnast ja läheneti väga personaalselt:) See oli nii armas ja eks ma tegelikult seda taotlesingi. Aga varsti muidugi läksin ikkagi koju. Liiga hästi oli ikka meeles see kolmapäevane tööpostil tukkumine. Samas, täna oleks just võinud tööl kasvõi magada.
***
Täna sai käidud hollikas üle pika aja. Kahtlustan, et käisin seal viimati mingi 7 või rohkem aastat tagasi. Täiesti ära unustanud kus mis asub. Noored bändid rokkisid sajaga ja vahepeal kujutasime end ka nooreks. Ma viskasin isegi paar korda näppu ja loopisin juukseid. Kusjuures loosikupongit täites tekkis probleem küsimusega, kus koolis ma käin. Tibid, kellele pastakat laenasin, irvitasid ka, kui ma kurtsin, et mul pole kooli. Panin siis viimatise kooli kirja. See oli küll vist 5 aastat tagasi, kui seal viimati viibisin.. vip-templiga sai õnneks lastega distantsi hoitud. Igaks juhuks – ma juba teist päeva järjest tunnen ennast noorena. Genialistidele üritati ka ära rääkida, aga mulle see baari saate toimumiskoht eriti sümpaatne pole ja loobusin sellest. Hoopis tegime Kukus väiksed pudrud.


Posted

in

by

Tags: