teretulemast, Kevad;)

Viimased kolm päeva (vähemalt) olen mõelnud samale ajale aasta tagasi. Nagu ma ikka aegajalt mõtlen olnule. Lihtsalt need kolm järjestikust päeva (R, L, P) on eriti selgelt meeles. Jõudsin käia kolmes linnas kolmel erineval sünnipäeval. Minu esimene (võibolla, et ka viimane) Metaxa, üks esimesi ja väheseid kordi, kui mulle näidati Sõpru ja lisaks ka esivanemaid (ühte küll vaid distantsilt) ja elu pikim pohmakas sattus ka sinna nädalavahetusse (Metaxa). Olen isegi seda aastatagust bloogi mõnikord lugenud ja endiselt ajab naerma.
Sel aastal käisin ühel sünnipäeval. Kutseid oli küll kahele, aga teatud põhjustel ma enam nii kiiresti ühest linnast teise ei liigu, seega pidin ühest loobuma. Kuna ma oma isa viimasel ajal nii harva näen, siis otsustasin tema kasuks.

Aasta tagasi ei olnud kevad ka eriti vähem talvisem, kui täna, vähemalt lund oli palju ja järvel oli avatud jäärada, aga täna vist kevadpealinn juba võttis võimu üle. Aasta tagasi sattusin natuke ka seda üritust tunnistama. See kõlas igatahes koledalt ja kaua ma ei kuulanud. Aga ilm oli tol päeval ilus ja päikseline, erinevalt tänasest tuisust. Talv vist ei ole nõus veel välja kolima. Ja nagu ma ennegi olen juba maininud, olgu olgu – ma olen nõus veel mäe peale minema:) Isegi imestan, et ma praegu talve pärast üldse ei põe. Pigem ei taha seda sooja aega, kus peab hakkama puhkuse plaane välja mõtlema. Eelmisel aastal oli kõik lihtsam. Palju kergem on ju kellegi plaanidega kaasa minna, kui neid ise genereerida ja organiseerida. Samas, mul on tekkinud ideid ja isegi võimalikke kaaslasi, kellega miskit ägedat ette võtta. Aga lõpuks sõltub kõik asjaolude kokkulangemisest.

Lugesin hiljuti, et uus Pratchetti raamatu on ilmumas. Eile siis tegin kindlaks, et see on ka poes olemas ja tegin plaani ilma selleta mitte rongi peale minna. Muuhulgas jõudsin isegi isale kingi osta. Ja õele lastelukke (kas see nüüd õige sõna on nende asjade kohta, mis kapiuksi laste eest lukus hoiavad) otsida (oh neid tädikohustusi:)), aga neid kõikvõimas kaubanduskeskus ei provaidinud. Kaks asja kolmest planeeritust on ka ju hea tulemus. Raamatu peaks vist homme tööle kaasa võtma, juhuks, kui internet tagasi pole. Arvestades, et mu ma mailidele üle veebi ligi ei pääse, siis on tõenäosus olemas.