Mis toimub!??

See on miski selle nädala eripära, et msn-i teel abieluettepanekuid tehakse ve? Mulle igatahes kah tehti hetk tagasi. Ja ma tean veel kedagi, kellele tehti. Ma tegin ka siis juttu sellest, et aga kus on põlvele laskumine ja need teised asjad.. old fashion värk.. ja üldse, msn!! Aga mida nendelt 26 aastastelt ikka tahta.. IT ajastu lapsed. Õnneks on Itaalia päris kaugel. Ja itaalia vaimustus oli mul suurem umbes 5-10 aastat tagasi. Nii, et see üritus jääb nüüd kohe kindlasti ära.

Täna tegin Texases õlle kõrvale väikse html-koolituse. Ja ma jõudsin järeldusele, et minust saaks vist päris hea õpetaja. Sest mul on kole palju kannatatust ja ma ei lähe närvi ja ei vihasta, kui aru ei saada kohe. Mul muidugi sattus nii intelligentne õpilane olema, kes mõistis asja lennult. Aga ma ikkagi tajusin, et suudaksin ka selle üle elada, kui peaks mitmeid kordi seletama. Muidugi oleks hoopis teine teema, kui peaks õpetama mingeid lapsi, kellega koos õltsi juua ei saa:P Tea, kas see ikka oleks nii kerge.

Oh, pagan.. homme varajane tõusmine plaanis. Asjad vajavad pakkimist ja veel üht koma teist teha. Ja siis on pool päeva kohe koosolekutega sisustatud. Üks mõttetum, kui teine. Loodetavasti ma ikka püsin ka ärkvel.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Mis toimub!??” on saanud ühe vastuse

  1. sisalik Avatar

    Oi, et Sa andsid siis ka eile korvi? (mul tuli neid eile ca 2, aga mitte nii vanamoodsa asja kui abieluettepanekute peale, õnneks v. kahjuks :D) Aga ilusad silmad ja helisev keel? Oh! 🙂