küüslauk ja mandariinid

Ma ei pidanud vastu – läksin ikkagi poodi. Varusin hulga mandariine (kuigi karta on, et söön nad kahe päevaga ära), jäätist, kanasuppi ja küüslauku. Paar päeva peaks hakkama saama nüüd.
Kusjuures, ega ma sellesse haigena poes käimisse hästi ei suhtu, aga no mis sa hädaga teed, kui pole kedagi poodi saata. Pealegi, praegusel ajal käivad kõik tatise ninaga ringi. Palju rohkem häirivad mind poes haisvad inimesed, üks selline sattus mul järjekorras selja taha, ja ega nemad distantsi ka suuda hoida, ikka võimalikult külje alla poevad. Tema õhtusöök koosnes kahest suurest Walterist ja suitsupakist. Lõhnade järgi oli tal juba õhtusöök söödud ja neid Waltereid enam poleks vaja olnud – aga noh, mis õpetaja mina olen, lihtsalt ärgu haisegu teiste läheduses.

Seriaalid on taas talvepuhkusele minemas, mõned üksikud on veel, millega pimedaid õhtuid sisustada. Mõtlesin, et hea aeg jälle vaadata mõnd lemmikut uuesti üle. Näiteks vampiiripäevikuid.

Haige olla on ikka jama. Mõnes mõttes on jah hea korraks puhata kõigest, sest haigena tõesti ei suuda asjalik olla, aga mul on kahju sellest ajast, mida ma olen plaaninud palju paremini sisustada.
Vähemalt sai üle pika aja magada rahulikult, ülemised ei lärmanud öösel ja hommikul oli ka täielik vaikus – tänu sellele magasin rahulikult lõunani välja. Sellist luksust pole ammu saanud endale lubada.

Nii, ja kas kellelgi on häid ideid, millega küüslaugu kibedat maitset leevendada? Tahaks igati oma paranemisele kaasa aidata, aga noh, tundub, et seekord üldse vitamiinipommid ei mõju. See õige asi oli tegelikult apteegist otsa saanud ja pidin mingi samatoimelise asenduse võtma, aga see nagu ei mõju üldse ja teiseks on ta palju hullema maitsega ka ja küüslaugu söömine on kah paras katsumus.