Külmetushooaega alga

Intriigitsemine pole endiselt lõppenud, vastupidi, mõned osapooled on veel inimesi kaasanud. Mina otsustasin, et mina asja ei torgi, jäägu siis asi lahendamata, kuigi ma tunnen, et see on suur viga. Kuna aga mul keelati asja lahendamine ära, siis olgu nii. Kuigi selle hinnaks oli siis keelajatega tülli pööramine. Aga sellega seoses siis meie nädalavahetuse plaanid muutusid ja ma jäin hoopis linna. Tegin omale linna jäämise puhuks ka igasuguseid plaane. Mitte midagi erakordset – plaanisin koristada, nagu tavaliselt, kui linna jään nädalavahetuseks, tõsta mööblit tagasi nii nagu enne oli, teha üle pika aja midagi korralikku süüa (terve see nädal olen toitunud salatist ja nüüd tahaks juba vaheldust) vaadata filme, juua veini, chillääksida ja nautida vabu õhtuid. Aga väiksed jumalad otsustasid teisiti – kõik need plaanid läksid vett vedama, sest neljapäeval hankisin kuskilt omale ilge nohu. Jäin eile isegi kodukontorisse tööle, et mitte mööda ilma kolistada ja juurde külmetada ja ega teisi ka nakatada soovi. Õhtuks suutis see nohu mulle ka peavalu tekitada lisaks üldisele uimasele olekule. Pean vist õnnelik olema, et eile polnud ülemistel pidu.

Aga jah, siin ma nüüd siis olen, vedelen diivanil, vahin telekat, õgin vitamiine ja püsti ajan end vaid selleks, et teha teed või kohvi ja viia kasutatud taskurättide kuhjasid prügikasti. Söögitegemise plaanist ei tule ka midagi välja, sest selleks oleks vaja minna poodi, kodus pole eriti midagi peale salati materjali ja mõne külmutatud köögivilja. Ja ega pole eriti jaksu ka kööginurgas toimetada. Ja üldse, mandariine tahaks.

 Nii nõme lihtsalt, nädalavahetus on mu lemmikaeg ja nüüd on see rikutud. Aga eks kogu see stressamine nõrgestab ka organismi ja ega see ka abiks polnud, et ma pidin oma lemmikravimi ostmiseks ootama palgapäeva. Tundsin tegelikult ju juba nädala alguses, et peaks organismi turgutama ennetamaks midagi tõsisemat, aga just eelmisel nädalal lõppesid mu vitamiinide varud otsa. Tahaks vaid loota, et esmaspäevaks olen taas terve, sest mul on plaanid tehtud esmaspäeva õhtuks.