Kolmapäev, jälle

Eile oli jälle väike kolmapäev ja mind meelitati taas välja õlletama. Aga seekord ma suutsin siiski õigel ajal koju minna – mäletasin veel liiga selgelt seda eelmist “kolmapäeva”. See muidugi ei tähenda seda, et ma oleksin välja magada saanud normaalselt. Millegipärast tabas mind eile täielik insomnia ja alles peale kella nelja suutsin päriselt magama jääda. Ei taibanud muidugi raamatut ka lugeda, et und ligi meelitada. Ilmselt ikka lootsin terve see aeg, et ikka niisama saab magama jääda.

Tegelikult oli mul üldse plaan, et joon 2 õlut ja siis kohe koju, aga kuidagi läks nii, et kui ma olin jõudnud maha istuda, ilmus hetk hiljem minu ette 2 õlut ja neli shoti. Siis hakkas juba tunduma, et mu plaan eriti ei õnnestu. Vähemalt suutsin ma ma shotid oma kaaslasele pähe määrida ja piirdusin ise vaid ühe proovimisega.
Aga õllesid sai õhtu peale ikka rohkem, kui kaks. Kuigi mitte rohkem, kui mu norm lubab. Vähemalt selles osas oli mul iseloomu, et ühel hetkel otsustasin tomatimahlale üle minna. Ja siis tund peale mu plaanitud kojumineku aega ikka sain kodu poole ka liikuma hakata. Nii, et seekord läks ikka palju paremini ja kui magamatusest tingitud väsimus välja arvata, siis polnud tervisel häda midagi.
Suudaks ma siis iga kord nii tubli olla.
Seekord olin ma tegelikult ka endale ühe abilise tellinud, kes kell 10 mulle helistama pidi, et tuletada meelde mu plaani kell 10 koju minna. Ta hoidis foursquare’i kaudu silma peal, kui kaugel ma oma kojuminekuga olen:)

Tänu sellele, et eile sai suhteliselt õigel ajal koju mindud, ei pidanud ma loobuma tänasest trenniplaanist ka. Asjad sai tööle kaasa võetud. Niiviisi otse töölt minnes on ikka rohkem lootust ka spordiklubisse kohale jõuda. Nii ei teki neid siseheitlusi teemal, “kas ma ikka viitsin täna minna..” kui oled juba koju jõudnud ja pead hakkama trenni asju pakkima.

Homme aga on plaan Pärnusse minna paariks päevaks. Ma ei ole just Pärnu fänn ja ma pole täpselt aru saanud, miks inimesed seal muudkui suvitamas käivad – rannas vedelemine minu hobide alla ei kuulu, ja ma ei teagi, kas seal peale rannas käimise veel miskit tehakse. Aga noh, juba piisavalt hea põhjus minna on see, et saame 2 päeva hotellis elada – endise Bossi kingitus mulle. Hotellis elamise nimel võin ma ringi sõita küll, tegevust ma ikka endale leian, isegi kui teised tahavad rannas peesitada.