Kassiga tassis..

..on piimvalge piim..

Lisaks kassiga tassile, mis mulle lubati (tsiteerin Sisalikku: ..vedas siis et ma omk ei jõudnud prygi välja viia veel:D), sain eile kassikujulise kaelaehte omanikuks. Ise ma vist natuke pinda käisin ka selle ideega, et niiii äge kass, tahan kaaa.. ja nüüd on see mu uus lemmik ja ma arvan, et kanepilehega kaelapael jääb nüüd paremaid päevi ootama. Legaliseerimispidustusi näiteks?
Aga see vanusevärk hakkab mulle juba tõsiselt muret tegema. Eile oli kraalis ju hästi tore. Aga kuidas ma ometi juba 9-st kodus olin? Ja isegi ei olnud sellist tunnet, et peaks kauemaks jääma. Ja mis seal salata, kodus oli hea. Päris mitu asja sai tehtud.
****
Mõtlesin, et kui uued kontaktläätsed ostan, näeb maailm kohe parem välja. Aga ei. Tundub, et eelmised olid paremad, kuigi juba aegunud. Need uued tahaksid nagu koguaeg silmast jalga lasta. Ja kui liiga järsult pilk kaugusest lähemale pöörata, siis selgus saabub väikese hilinemisega.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Kassiga tassis..” on saanud 4 vastust

 1. Autori sisalik avatar

  Sukka kududa ei oska. Aga vahel mõni sall või kampsik ikka. Just anti kaasa jälle hulk lõnga. Nii et tibid, vaim valmis, ja padjaklubi alga nüüd:P

 2. Autori Molekul avatar

  ei-ei, tegelikult oleme me noored. sukka kududa ei oska..

 3. Autori sepp avatar

  mis te, mutid, niisama istute, kuduge sukka vms. 😛

 4. Autori sisalik avatar

  Ja mina istutasin kell 9 õhtul kodus lille ümber peale kraalis käimist. JC! Minu arust see on pisut rohkem muret tekitavam:) Mammi (mia).