Turbotigu


kas sellist volbrit me tahtsimegi..

Ilm oli volbri ajal nii külm, et õues nagunii ei oleks tahtnud olla. Aga see alkomüügi keeld ei meeldi mulle. S.t. need mõned päevad elan üle (pealegi, mul on veel mõned õlle külmkapis, kuna ma juhuslikult tund enne müügikeeldu poodi juhtusin), aga kui nüüd 9.maini ainult päevasel ajal saab osta, siis see on küll tööinimeste mõnitamine, kes peale väsitavat tööpäeva tahaksid väikse õlle abil lõõgastuda. Miks ma pean selleks mingisse suitsusesse pubisse ronima, et see väike annus b-vitamiini manustada?
Huvitav, kas igasugu lemonnõid ja muu taoline kraam käib ka keelu alla? (ei, ma ei kavatse selle kraami peale üle minna, lihtsalt tekkis huvi, kuidas sellega lood..)
Ega 9.mail läheb niikuinii mölluks, selles ma ei kahtle. Alkoga või alkota.
Salaviina äridel läheb ilmselt praegu hästi.

Aga sellesse pikka nädalavahetusse mahtus veel muudki peale kuiva seaduse. Näiteks suurte silmadega kiisu, keelt näitav kiisu ja punased puud.