Justkui suvi

Need vabad reeded on ikka ütlemata toredad. Kahju kohe, et rohkem neid esialgu ette näha pole. Küll aga on juba kahe nädala pärast puhkust loota. Suveilma muidugi endiselt ei lubata.

Sel aastal pole ma veel puhkuseks ühtegi plaani teinud. Muidugi oleks ju tore jälle näiteks Pariisis chillida (mitmed toredad paigad jäid ju nägemata eelmisel aastal), aga hetkel finantsseis ei võimalda selliseid plaane teha ja lisaks ma mäletan veel liiga hästi, kuidas ma olin pool aastat praktiliselt pankroti äärel peale seda Pariisi külastust. Ja samal ajal oli vaja suusareisi raha koguda. Et ma mõtlen, et ma panustan pigem talvepuhkustele ja suvel vedelen niisama ilma mingite suurte plaanideta. Sel aastal sain niigi talvel tavapärasest rohkem mäe peal käia ja ikkagi oleks veel tahtnud. Ja normaalne inimene, kes keset suve räägib suusatamisest, eks:) Sellega seoses meenub, et ma nägin paar nädalat tagasi unes, et lund sadas ja paksud lumekuhjad oli ka, ja ma vist käisin isegi kelgutamas unes.

Raamatute lugemine käib endiselt üsna samas tempos –  seriaalid ju enamus puhkavad ja mul on vaja ju oma õhtuid kuidagi sisustada.
Julgesin ükspäev kontrollida, mis summad ma kokku olen jätnud juba Amazoni e-poodi ja seda oli ikka liiga palju. Päris raamatupoodi ei julgegi enam nägu näidata, muidu ma pean varsti söömise maha jätma.

* Pilt on täiesti teemaväline, kui see välja arvata, et tegemist on suvise pildiga. Talvel juba auto numbrit niiviisi ära ei kujunda.