jump, jump..

Autoliigud saidki reedel tehtud! Üks mure jälle vähem. Ja ma ei uskunud, et ma oskan veel puhast viina juua. Aga tundub, et mõned asjad ei unune. Kuigi, nõrk nagu ma olen, ei suutnud ma teistega eriti sammu pidada. Mis ei tähenda seda, et ma rumaluste tegemiseks piisavalt purjune poleks olnud. Linnuke sai kirja. Aga hallitusjuust ei meeldi mulle endiselt, kõigest hoolimata:P
Pool laupäeva möödus emotsionaalse pohmaka seltsis (seda mitteemotsionaalset sai juba kell 5 hommikul ajal tagasi tõrjutud) ja siis panime jälle autole rihma kaela ja viisime ta jalutama. Ja õhtul sai paljukiidetud “Be Cool” ära vaadatud ning sellele lisaks veel “Sin City”. Mõlemad olid täitsa ägedad.
Täna möödus pool päeva Kuusikul hullude inimeste seltsis, kes vabatahtlikult lennukist alla hüppavad. Kuigi ma tegelikult kuulsin raadiosaatjast öeldavat, et kohe hakkame alla viskama. Nii, et, kes teab..
Napilt oleks ilm asja vussi keeranud. Hilisel ärkamisel oli ka muidugi oma osa. Aga seekord said vist kõik soovijad siiski linnukese kirja.
Hiljem väikse Türi ringiga Tallinnasse, kassid üle vaadatud ja seegi linnuke kirjas. Nii, et võiks öelda, tegus ja kordaläinud nädalavahetus.

Comments

“jump, jump..” on saanud ühe vastuse

  1. sisalik Avatar

    Irrw.. ma jõin ka puhtalt viina. Hapukurk näppu ja … Ja ei ole mingit juttu äraunustamisest vms. Ma ei ole siukest asja põmst teinud. Kuigi.