Jaanuari ja veebruari kokkuvõte

Sel aastal olen ma kohe eriti laisk kirjutaja olnud, jaanuar jäi puhta vahele ja palju ei puudunud, et ka veebruariga sama juhtub. Ei ole just see, mis ma oma teoreetilisse uue aasta lubaduste nimekirja lisasin. Aga selle eest regasin ma nüüd turbotigu.ee domeeni* ära ja toimetan nüüd edaspidi siin. Ja seda ma siin viimased päevad olengi pusinud, selle asemel, et kirjutada või midagi muud targemat teha.
* Kusjuures ma juba varem olen kaalunud selle domeeni regamist, aga googeldades jäi silma, et on olemas Turbotigu nimeline OÜ ja siis ei tundnud see hea mõte. Aga praegu mõtlesin, et kui see ca 10 aastat tegutsenud OÜ siiani pole tahtnud seda domeeni endale, siis vaevalt nad hiljemgi seda soovivad ja seega ei tohiks sellega probleeme tekkida. Pealegi, mu blogi oli olemas juba enne selle OÜ registreerimist.
Aga siis nagu juuresolevalt pildilt näha võib, siis rohkem, kui blogimisele, olen ma rõhku pannud blogi kolimisele ja kujundamisele. Lisaks tegin endale ka logo:)
Vana blogi jääb veel mõneks ajaks kindlasti alles, lihtsalt uusi sissekandeid sinna enam ei ilmu. Mul on ka veel kunagi bloggeris alustud blogi alles, aga selle ma ühel hetkel tegin privaatseks kuna mingil hetkel hakkas hästi palju spämmikommentaare tulema ja ma ei viitsinud nendega tegeleda, seda enam, et see blogi oli nagunii mitteaktiivne.
Aga kolimise peamine põhjus oli see, et mind lihtsalt oli nii ära tüüdanud, et ma ei saanud seal WP keskkonnas mitte midagi teha, mida saab enda domeeni puhul. Kuna ma olen omajagu WordPressi lehekülgi valmis teinud, siis oskan neist lisavidinatest ja -võimalustest puudust tunda.
Aga nüüd on see probleem lahendatud.
Palju aega võttis ka template’i otsmine/valimine. Tasuta template’e jagub küll, aga no nendega on ka ikka see jama, et omajagu on piiranguid ja nii ma siis otsisin mitu päeva seda sobivat teemat, kuni lõpuks ühe leidsin, millega ma kindlasti mõnda aega rahul olen. Igatahes päris tore oli sellise isikliku projekti kallal kõpitseda, asju sättida ja mõelda, et mida kõigi nende võimalustega peale hakata. Ja esimene tulemus on siis nüüd näha.

Kui ma nüüd kirjutamisvõla katteks jaanuaris ja veebruaris toimunut meenutama hakkan, siis see positus ilmselt ei saakski valmis, seega ma püüan teha võimalikult lühidalt ja mõne olulisema teema pigem eraldi hiljem ilmutada, kui miskit kripeldama jääb:)

Kui nüüd ajalugu meenutada natuke, siis jaanuaris oli kõikse olulisem sündmus see, et Tibuke sai 1. aastaseks. Detsembris tegi Tibuke ka esimesi samme, päriselt kõndima hakkas ta umbes nädal peale oma sünnipäeva. Väikse sünnipäevapeo tegime ka, mõned sõbrad ja sugulased käisid külas.
Rohkem nagu ei meenugi jaanuarist. See on see, kui kohe kirja ei pane asju, siis pärast ei mäleta enam midagi. Aga ju siis polnud miskit nii olulist.

Veebruaris oli sõbrapäev, mis pole ka erilist mainimist väärt, me alguses mõtlesime A.-ga välja minna, aga hiljem otsustasime, et oleme hoopis kodus ja teeme väikse veini-juustu õhtu. Küll me jõuame veel välja ka. Ega me nüüd koos ei olegi eriti väljas käinud, A. käib vahel harva sõpradega pubis, aga minu sõbrad on vist kõik väga koduseks muutnud (nagu ma isegi) ja sellest ma enam ammu ei unista, et nendega pubisse võiks sattuda. Aga vahel mõnega kokku ikka saame. Kuigi need kohtumised on ikka väga harvad – no kuidagi see aeg kaob käest ja vahel ei tule lihtsalt meelde, et on mingid teoreetilised kohtumisplaanid tehtud. Näiteks üks külaskäik sai juba detsembris plaani võetud, aga see plaan endiselt ootab täitmist. No ja siis ühe sõbrantsiga ka koguaeg plaanime kokku saada, aga miskit tuleb kogu aeg vahele. Selline see elu on viimasel ajal.

Aga kahel sünnipäeval käisime ka Tibukesega, üks oli jaanuaris – sugulase laps sai 1. aastaseks, ja teine veebruaris – sõbranna laps sai samuti 1. aastaseks. Nii et endaealisi sõpru Tibukesel jagub. Paar sama aastakäigu titte on ka märtsis ja aprillis meil tutvusringkonnas.
Pean vist ära harjuma sellega, et edaspidi hakkavad peod sisaldama rohkem tittesid ja vähem alkoholi 😀 Pole just minu tassike teed.

Aga kaks suurte inimeste pidu sattus ka jaanurisse ja veebruarisse – neist ma kirjutan eraldi postituse, et mitte seda siin kilomeetriseks venitada.