Hullumajast puhvetisse

Selline päev et..
Täielik hullumaja tööl, kõik tähtajad ühel päeval. Mõned asjad isegi said valmis. Mõnest pidin lihtsalt mööda vaatama ja leppima sellega, et pole võimalik lihtsalt kõike jõuda. Ja ootel olevate tööde nimekiri on endiselt liiga pikk. Ilma mõningase delegeerimiseta oleks ikka päris nutune.
Huvitav, kas nii hakkabki nüüd olema?
Täna sain lõunasöögi ette võtta alles kell 4 ja kuna siis ka polnud aega kuskile minna, siis sai lepitud kiirsupiga. Vähemalt sain korraks diivanile istuma, sest tooli maitse oli juba tunda peale päev otsa paigal istumist.
Päevane paastumine sai muidugi õhtul kuhjaga tasa tehtud. Ühel hetkel, kui me olime kamba peale ühe väga suure veini ära lahendanud, otsustasime minna sööma. Söök oli jube hea ja mul oli tõsiselt kahju osa järgi jätta, aga lihtsalt ei suutnud tervet portsu ära süüa. Aga üks kreembrülee mahtus ikka ja see oli ka ülihea. Ja muidugi võtsime ühe veini ka veel. See pudel oli ka suur, kuigi veidi väiksem kui see kontoripudel. Nii, et ma olen täitsa mures, mis enesetunne mind hommikul ees ootamas on. Hetkel on küll väga hea olla, kui väike väsimus välja arvata. Mõtlesingi, et kobiks juba voodisse raamatut lugema. Ja kuigi homme tuleb vist ka üsna raske tööpäev, ei suuda ma kohe kuidagi jätta ütlemata, et jeiii, reede on kohe käes! Reeded on minu lemmikud lihtsalt.