HUA!

Plaanisin ju uue aasta saabumisest ka kirjutada ja muidugi unustasin selle postituse korraks sahtlisse. Jätkan siis.

Selline rahulik aastavahetus oli. Alguses istusime A.-ga kodus ja avasime lõpuks oma Horvaatiast toodud kohaliku veini, mida me olime hoidnud mingi olulise tähtpäeva jaoks suvest saati. Vaatasime Tujurikkuja ära ja siis läksime linna.
kvalitetno-vino

Seekord siis tuli uus aasta üsna suure rahvamassi hulgas (võrreldes eelmise aastaga, kui olin Slovakkias oma suusareisi seltskonnaga meie maja ees ja tänavatel ka väga palju rahvast polnud), Vabaduse platsil.
Ma ei ole ammu nii suure hulga noorte inimeste keskel viibinud. No eks seal oli vanemaid kah, mitte ainult ca 20-sed, aga ikkagi silma hakkas just see, et hästi palju noori oli. Juba bussiga linna sõites oli pilt nii erinev – tavaliselt on buss täis igas vanuses inimesi, aga seekord oli praktililselt terve buss selliseid 20-ndates noori täis, suur osa ilmselt ka veel alla 20. Suurel osal neist shampused käes ja mõnel juba ka avatud. Meeldiv vaheldus muidugi mornidele pensionäridele.

Vabakal masside sees olles muidugi see linna tulek nii hea mõte enam ei tundunudki. Ega ma rohkem sõpru seal ka ei näinud, kui vaid ühte, kellega oli eelnevalt telefoniteel kohtumine plaani võetud ja tema juurde sai ka korraks kohvile mindud ja lõpuks ka shampus avatud.

Saluuti nägime ka natuke majade katuste varjust, sest sellest kõige suuremast rahvamassist hoidsime me tsipa eemale ja nii jäime me natuke halva koha peale seisma. Aga tühja sellest.
Rohkem me linna ei jäänudki, sest seal polnud midagi peale hakata. Võib-olla, kui mõnd tuttavat oleks kohanud, oleks nendega hänginud natuke kauem. Seekord siis saime öise trammiga koju kuskil kella kaheks.

Ja eile siis lihtsalt vedelesime kodus, mina lugesin raamatut päev otsa ja A. mängis arvutiga, selline chill aasta algus 🙂

Comments

“HUA!” on saanud ühe vastuse

  1. […] nad kõik samu postitusi. Mitu nädalat järjest tuli kommentaare postitusele nimega “HUA“, ja nüüd on postitus nimega “Ohtlik vannitoasisustus” väga populaarseks […]