High Voltage

Täna peaksin enda laua peale panema sildi “Ettevaatust, hammustab!”.

Kui juba hommikul kodus visata maha 6 nuga, 3 kahvlit, 8 lusikat ja veel kulp kah, siis ei saa ju loota, et see vaid karja näljaseid tähendab. Ei-ei, pigem oli see hoiatus peatselt saabuvate jamade kohta. Ja need algasid üsna kohe peale tööle jõudmist. Varsti hakkan ma juba ainuüksi selle peale urisema, kui keegi mu lauast mööda jalutab, sest nagunii on jälle kellelgi midagi segi läinud, midagi muuta vaja.. Mul on ikka täiesti kõrini sellest, kuidas mulle edastatakse puudulik info (hea kui sedagi..), või kui tehakse muudatusi siis, kui töö on valmis saanud jne. jne. Juhtuks seda vahel harva, siis ma ei piriseks nii väga..Aga hommik oli ilus..

****

LISA1*: nugade loopimine jätkub. Töö, mille hetk tagasi ümber tegin, tuleb jälle ümber teha ja seekord ei piisa vaid ühe lause muutmisest.

Ja lisaks sain teada, et üks suur töö, millega eelmisel nädalal ilgelt kiire oli, sai tehtud täiesti ilmaasjata. Tuli välja, et see ajakiri ei ilmugi jaanuaris.

****

LISA2: Jõudsin vaevalt tunnike kodus olla, kui töölt laekus uut infot päeval tehtud töö kohta. Et katki või nii. Kui ma selle teele panin, oli küll veel terve. Ja alati on terve olnud. Ilmselt ikka mingi kuu seis selline. Et asjad lihtsalt lähevad pekki. Tea, mis veel õhtusel üritusel juhtuda võib..

____________________________

* kaldun arvama, et päeva jooksul tuleb neid lisasid siia veel hulgim.. ei ole ju mõtet urisemise jaoks uut teemat püstitada.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“High Voltage” on saanud ühe vastuse

  1. Autori oliüks avatar

    Aga hommik oli tõesti ilus. Pildil. Minul oli täna ilmselt mingi teine hommik 🙂