Hapukurgihooaeg?

Ostsin eile üle pika aja päris ajalehe – paberist ja puha. Tegemist oli Eesti Ekpressiga. Mind huvitas sealt tegelikult üks lugu vaid – teema sarikommentaatoritest, kes töö ajal (ja ka igal muul ajal) on kohustatud uudiseid läbi kammima ja keskerakonnale kooris kiidulaulu laulma.
Selleks siis ongi neid tallinnasse regajaid nii palju vaja, et jõuaks rohkem kommentaatoreid maksumaksja raha eest linnavalitsusse tööle võtta, eks.
Aga tegelt ma ei plaaninud sellest kirjutada. See jura, mis pealinnas toimub, on nagunii kõigile teada ja seda võib lõpmatuseni kiruma jääda. Ma tahtsin hoopis mainida, et ma olen EE-s üsna pettunud. Ma mäletan, et varem ma lugesin seda päris hea meelega, mitte küll kaanest kaaneni, aga huvitavaid teemasid oli üsna palju. Nüüd aga, ma ütleks, et peale selle ühe teema ma eriti midagi enda jaoks ei leidnud.
Kõigepealt muidugi võtsin lehe keskelt pataka reklaami sisaldavaid voldikuid ja telekava välja ja leht sai kohe poole õhem. Ülejäänud lehest vist ligi pool on ka reklaami alla paigutatud. Ja no sellest, mis üle jäi, ma isegi mõned lood lugesin läbi, aga tegelikult midagi eriliselt huvitavat seal küll ei olnud. Rohkem ma selle peale 1.60 ei plaani raisata, sest tulehakatust saab odavamalt ka.