Force of Nature

1.57 AM sain raamatu läbi. Üsna täpselt ennustatud, või mis.
Seda, et hommikul raske ärgata on, võin ma muidugi ennustada iga päev. Loe või ära loe. Muidugi uneajast sõltuvalt võib ärkamine mõnikord veel raskem või lausa võimatu olla.

Nii, ammu pole horoskoope kajastama sattunud. Viimane aeg see viga parandada ja skorpionitele teada anda, mis ees ootamas.
Sloleht pajatab tänase kohta järgmist:

Oled võimsate energeetiliste keeriste meelevallas. Sind sunnitakse seisukohti võtma ja sageli just pingelistes olukordades. Oleksid justkui piksevarras, kuhu kõik tundeimpulsid sisse löövad.

Paluks mitte lüüa mind tundeimpulssidega, ma ei oska nendega midagi peale hakata.
Ja Postimees ütleb nii:

Täna: paned selga parimad riided ja manad ette parima naeratuse. Selline on sinu strateegia ja ainult nii on sinu meelest võimalik olla võitjate ridades. Tähtsate inimsuhete säilitamise päev.

Tõepoolest, riided, kas just parimad, aga sinna kanti, ja naeratus loomulikult. Loodetavasti peab see naeratus ka õhtuni vastu, kui lähen säilitama oma “inimsuhet” hambaaarstiga. Tegelikult ei piirdu minu strateegia sugugi ainult riiete ja naeratusega. Aga kahjuks need teised asjad ka alati ei tööta. Ja kui korra juba miski plaan alt veab, siis enam ei julgegi teist korda üritada.

Homme: kas päevakorral on kellegi tuju tõstmine? Asud asja kallale heast südamest, kuid saad negatiivset tagasisidet. Rohkem sa selle inimesega oma pead ei vaeva.

Et siis, võtke seda kui hoiatust. Te ei taha, et mina homme Teie tuju tõstaks. Kui Te just ei taha must lahti saada.