Turbotigu


electrified

Mind on see elektrivärk täitsa ära tüüdanud. Kui ma tööle tulen, saan ma riidenagilt särtsu. Kui mul õnnestub riidenagi puudutamata mantel ära panna, saan ma hiirelt särtsu. Inimeste vastu puutudes saan ma särtsu. Auto ukselt saan särtsu. Kui ukselt ei saa, saan süüdet keerates. Ma saan aru, et natuke särtsu on alati kasulik, nagu Röövlirahnu Martini soundträkil mainitakse, aga see ei ole enam natuke. See on hästi palju ja päris tugevat särtsu ja iga päev. Ma ei julge enam mitte midagi puudutaada… mis küll pingeid maandaks..

Comments

3 responses to “electrified”

  1. Autori Sisalik avatar

    ee … üks asi;)aga jah, mul sama lugu oli. eile vist. või üleeile. noh, igal juhul oli.

  2. Autori Turbotigu avatar

    tõesti jabur:))ma muidugi saan veel kassidelt, a need ongi jube head elektrijuhid..

  3. Autori päikesejänku avatar
    päikesejänku

    Heh, mul muide täpselt sama jama. Kõige jaburam asi, millest ma särtsu olen saanud, oli ananassitükk hotelli hommikusöögilauas 🙂