dresscode> RED

Täna oli joogiks põhiliselt red. Ja söögiks muutshos graatsias või muutshos naatshos, või midagi säänset. Tegelikult neid naatshosid oli seal küll kõik muud, kui muutshos. Kastme jaoks pidime pärast lusika küsima. Aga Texases on wifi. Ja Sisalikutibin pani selle wifi endale kõrva taha;)
Woodstokis tuli üks punasesse riietatud noormees uksest sisse ja lendas sealt umbes sekundi jooksul välja. Ega ma ei tea, kas baarmani nimi oli Härg, või mis tal selle tüübi vastu oli, aga välja ta toda, punastes tunkedes tüüpi, tõttas viskama. Veider, sest tegelikult oli seal igasugu rahvast nagu alati. Seeesama tibigi, kes viimasel ajal seal üritab igal võimalusel oma tantsuoskust demonstreerida, ise samal ajal vaevu püsti seistes. Kunst missugune. Siis oli seal veel üks sööbiku ja pisiku raamatust väljaastunud tegelane, must maikasärk seljas ja püstised heledad juuksed peas. Ja vanemat sorti paarike, dresscode oli äge. Tantsiti ägedat idamaist tantsu. Ja siis muidugi ei saa mainimata jätta, et sõber, kelle välja meelitasin, oli end tundmatuseni maskeerinud. Pikad blondid juuksed olid aasia maade külastuse ajal muutnud tooni ja pikkust. Ma ei tundnud teda kohe äragi, täitsa päti moodi nägi välja. Ja ega teised tema tuttavadki teda tuvastanud.
Kui need toredad õhtud ei lõppeks alati selle suitsuaroomiga juustes ja riietes..

Homme, och täna, peaks kolima hakkama. S.t. hullumoodi asju vaja pakkima hakata. Kõik suured autod ja muud abilised on oodatud. Mööblit on umbes tükki kolm. Aga jooma hakkame kindlasti pärast kõvasti:))