palun mulle üks väike wifi..

Saingi ühe päevaga kõik kola uude korterisse. Mul ikka hullult vedas, ei pidanud praktiliselt midagi ise neljandale korrusele vedama. Aga abilistest, kes tassisid, oli küll kahju.
Eilne päev kulus mööbli liigutamise peale. Küll sai kappe ja voodeid ühest nurgast teise veetud ja lõpuks leidsin ka endale meeldiva lahenduse. Ainult see ei meeldi eriti, et selg nüüd tunda annab. Ja täna pean veel minema eelmist korterit prügist tühjaks vedama. See ei saa kah kerge olema.
Eile tulid ka teised kommuunielanikud asju tooma ja üks neist jäi ka sinna. Ja siis tegime kohe ka väikse tähistamise. Kõigepealt kulus nelja peale kolm shampust ja pärast tõime veel kahepeale kaks shampust. Ma imestan, et ma hommikul elus olin. Organism on vist alkoholiga ära harjunud.
Interneti saame alles laupäeval. Üritasime küll wifit püüda, aga signaal oli liiga nõrk. Ja kui me käisime viru keskuses katsetamas seda, siis seal oli signaal excellent, aga ikkagi internetti ei olnud. Nii, et ma siis katsun kuidagi nädala üle elada. Kui kätevärin liiga suureks läheb, siis tean vanalinnas kohti, kus wifi töötab:) Ja kuna tööl on koguaeg tapvalt palju tööd, siis ma ilmselt teen ka blogimispausi. Kirjutan sahtlisse, kui midagi öelda on:) Samas, dellitibuga kuskile kraali või woodstokki sattudes on ju blogimine kohustuslik. Ja msn-is oma lauanaabritega suhelda on ka hästi popp tegevus. Ja pärast ei maksa imestada, kui sõpru enam pole. On ainult internetitutvused.


Posted

in

by

Tags: