checkpoint

Tänase seisuga ma igatahes sain päris mitme tegemist vajava asja taha linnukese kirja. Olgugi, et koju tulin ringiga ja veel jala. Ammu juba tahtsin teada, kui kaua ma seda maad kõnnin. Nüüd aga ikkagi aega teada ei saanud, sest tegin tee peal igasugused kõrvalepõikeid. Küll aga sain teada, et teekond ikka päris pikk on. Senisest neljakümnest minutist enam kindlasti ei piisa. Pagana dilemmad. Kas sõita jänksi või teha id-kaart, et saaks osta id-pileti. Või üritada siiski 8-krooniste piletitega toime tulla. See omakorda motiveerib aegajalt jala käima ja sellest ma tunnen juba puudust. Kuigi talve lähenedes varsti ilmselt enam ei tunne. Aga kui jalakäimist enam pole, siis tuleb ruttu minna sulgpalli mängima. Olgugi, et talvel väike pekipolster ainult abiks on. Aga sellest on suht tüütu hiljem lahti saada. Mjow.

Igatahes sain täna hulga asju tehtud.
-Jala tulin koju. Ehk siis jõudis kätte päev, kui väsimus ei saanudki minust võitu tööpäeva lõpuks.
-Sisaliku juurest tõin ära mõned asjad, mis seal hoiul või mulle lubatud eraldada.
-Poest tõin endale mõned riidepuud. Hmpf.. riideid ikkagi ei jõudnud sinna riputada.
-Pesumasinat katsetasin. Töötab. Venekeelse juhendi lugemisest loobusin. Orienteerusin pisikese ingliskeelse tahvlikese järgi. Vähemalt ühe programmi sain selgeks, kuigi alguses suutsin selle värgi ainult pöörlema panna, suure hooga ja ilma igasuguse vee ja muude lisadeta, nagu pesemine ntx. Homme julgen juba pärisriietega katsetada:)
-Ja uskumatu, isegi tööd tegin. Kuigi see esialgu suhteliselt lootusetu üritusena paistis. Alates sellest, et mu vana-armas-lauaarvuti keeldus mulle õigeid värve näitamast. Ja siis kulutasin mitu head tundi installeerimiseks ja asjade paika sättimiseks. Aga kui asi sujuma hakkas lõpuks, siis oli jälle raske lõpetada. Täna oligi vist selline päev. Töölt ei tahtnud ma ka hästi ära tulla. Sest töö oli pooleli.

Jah, tundub ju pikk nimekiri.. aga tegemata asju on endiselt rohkem.
Ja ma olen nii õige õhtu valinud öiseks blogimiseks. Homme kell 9 peaks vist mingil koosolekul juba istuma ja ärkvel olema.. või noh, kas see ärkvelolek nii oluline on, aga kuidas sinna kohale jõuda.


Posted

in

by

Tags: