Aastalõppu alga

See nüüd küll eriti hea mõte ei olnud, et ma eile haigeks suutsin jääda. A. oli siin ka paar päeva veidi tõbine ja nüüd siis mina kah. Muidu nagu ei saakski aru, et haige olen, aga eile oli koguaeg külm. Mul siin soojas korteris pole üldiselt külm, käin tihti särgiväel ja aegajalt isegi hoiame akent lahti, aga eile istusin teki sees ja ikka oli külm. Siis juba taipasin ennast kraadida ja oligi pisike palavik. Ja täna see vist jätkub, kui praeguse enesetunde järgi otsustada.

Kusjuures eile mu koristus aktsioon ka jäi pooleli – eile kohe üldse ei viitsinud ja täna siis oli plaan jätkata. Aga nüüd on selline tunne, et ei jaksa lihtsalt. Aga õnneks on nii vähe veel teha ja ma üritan kohvi abil rohkem ärkvele saada ja ingveri teega tervist turgutada, et uus aasta ikka puhta elamisega vastu võtta.

Aastat vahetama plaanime küll õue minna, loodan, et ma õhtuks tunnen end juba ärksamana. Praegu eelistaks endiselt teki sees raamatut lugeda.

Ma ei hakka praegu aasta lõpust ka kokkuvõtteid tegema, see on liiga aeganõudev ja mul on, nagu öeldud, vaja hoopis end koristama sundida.


Posted

in

by