Turbotigu


Sain rehvivahetuse aja kirja. 11.11 kell 11.00. Pean vaid selleks ajaks kuidagi oma suvekatega Türile jõudma. Ehk läheb lumi vahepeal ära. Või siis tuleb tasakesi sõita. Ma ei mäletagi, mis aastal ma viimati talvisel ajal sõitsin. Õnneks on mu autol ka suvekummid täitsa head ja pidurite üle ei saa ka kurta.

Kell on sealmaal, et olulised tööd said tehtud, delegeerimised ka enam-vähem. Ja küll nad need kaks päeva hakkama saavad minuta:)
Ja nagu ikka jätsin ma jälle pakkimise viimasele hetkele. Ma kohe ei oska muudmoodi. Seekord vaid neljaks päevaks minek, polegi asju vaja palju. Aga täitsa kindel, et enne minekut läheb kindlasti jälle jube kiireks. Kas taksod üldse liiguvad kell viis hommikul??