Turbotigu


Huh, pakitud ja 13 minuti pärast on takso all. Polegi ma teab mis tihti oma minekuid nii ilusti ajastada suutnud. Lisaks ärkasin 8 minutit enne äratuskella.
Et siis esmaspäevani.