Täna peaks olema jälle sobiv päev ütlemaks kuldsed sõnad: enam ma ei joo. Aga noh, ei hakka andma lubadusi, mida ma täita ei kavatse.
Kuidagi õnnestus mul eile juba lõunast teha esimesed õlled. Ei saand ju jätta tähistamata, et üks sõber lõpuks leidis tee Tallinna. Muidu ju inimest ei näe, kui ise Tartusse ei lähe. Üle pika aja külastasin taas Rockstaarsi. Täitsa häid toite pakuvad. Ja sisekujundust oli muudetud. Muuhulgas oli tehtud otse trepp woodstocki.
Peale tööd sai veel ühes pisikeses baaris istutud, aitasin kolleegil natuke aega parajaks teha.
Loomulikult jälle koos õlledega.
Koju jõudes liitusin juba napsutava seltskonnaga. Ja ilmselgelt läksin natuke liiale kogustega. Lisaks unustasin ära, et oleks pidanud veel õhtul ka sööma natuke. See igatahes seletab seda, miks mul järsku jube halb hakkas. Ja ka seda, miks ma kell 6 hommikul avastasin, et olen diivanile riietega magama jäänud. Aga tore õhtu oli. Mängisime playstationiga, vaatasime filmi.. ma küll filmist suurt ei näinud vist, aga samas see oli ka korduvalt nähtud film.
Selgus, et mul on ka pisilüngad mälus.. appi appi.. see on see, kui vahepeal nii vähe joomisega tegelda, organism pole enam alkoga harjunud. Aga see on parandatav viga..