Eile ma ei läinudki koju jooma või end kraadima. Läksin peale tööd hoopis välja õlletama. Hakkas palju parem. Kui vähe on ikka stressimaanduseks vaja.. ja seda üritatakse ka meilt ära võtta alkomüügi piirangutega. Ma olen jätkuvalt poliitilisel lainel. Ma nimelt ei saa aru, kuidas suur osa kandidaate usub, et piirangud ja keelamised aitavad. Aitama peaks ikka alternatiivsete tegevuste pakkumine. Mina küll tahaks, et mul oleks peale joomise midagi muud teha. Kasvõi sporti. Aga see on ikka suht kallis lõbu ja kui saakski mõned üksikud korrad endale kuus näiteks sulgpalli lubada, siis lihtsalt ei ole vaba platsi kuskil saada. Muu sport mind väga ei huvita (ei muidugi, lumelaudamine ikka ka, aga selleks pole spordisaali vaja, piisab, kui on lund ja palju raha), nii ma siis ei spordigi. Aga puudust sellest tunnen küll.
Igatahes, ma lugesin täna lõpuks edasi neid ankeete, mille põhjal ma oma hääle plaanisin anda ja pettusin. Ei ole selliseid vastuseid, mida mina ootan. Mine või ise kandideerima, et keegi häid vastuseid ka annaks:) Kokku sai eri erakondade peale umbes 3 kandidaati, kes enam-vähem sobisid, aga siiski mitte täiesti. Siis avastain oma rõõmuks veel sellise lehe, kus said ise samadele küsimustele vastata ja siis nende vastuste põhjal otsiti välja sobivad kandidaadid. See oli üllatus omaette. Kõige rohkem kattuvust oli 52% ja kõik kuus välja toodud nime olid samast erakonnast, keda ma tegelikult üldse ei plaaninud valida. Vähemalt ei olnud see K-ohukese K-ohutav era-K-ond. Kuna ilmselt kandidaatide vastused peegeldavad suures osas üldist erakonna suhtumist, siis ma vist pean ikka need algselt mõeldud erakonnad välja praakima, sest nende hulgas ei olnud piisavalt õigeid vastuseid mulle olulistes küsimustes. Või siis viskan lihtsalt kulli ja kirja..