Turbotigu


Mulle on küll tunne, et ma peaksin peale seda eelmist romaani vähemalt nädal aega vait olema, aga ei saa ju..
Juba mitu nädalat külastan pea iga päev rahvaraamatu ja varraku webilehti, et näha, kusmaal on järgmine Pratchetti teos. Kõigepealt lubati varraku lehel selle ilmumist märtsis. Märts sai läbi ja siis lubati aprillis. Seda panin tähele, et rahvaraamatu webi ilmuvad varraku välja antud raamatud varem, kui varraku enda lehele. Täna avastasin lõpuks, et see viimane Pratchett peaks ilmunud olema, aga raamatu juures oli märk, et otsas on. Ma kahtlustan, et tegelikult on see neil juba olemas, aga pole veel riiulisse jõudnud. Varraku lehel on ta endiselt aprillis ilmuvate raamatute all.. Eks ma siis hakka nüüd igapäev raamatu poodi külastama ja loodan, et teda tõesti nii vähe ei trükitud, et juba enne poodi jõudmist otsa sai..

LISA, 16:12. Kui ikka aegajalt refreshi teha, siis lõpuks ilmubki punase nupu asemele roheline ja märge – poes olemas. Tundub, et ma ei pea siiski iga päev poodi külastama, piisab vist tänasest:)

LISA, 17:59. Raamat käes!