Ma olen selline pikkade juhtmetega. Ja ei võta hoiatusi tihtipeale tõsiselt enne, kui juba hilja. Mis tähendab, et ma jätsin täiesti üles märkimata selle e-maili aadressi, mille kaudu ma oleksin saanud nüüd tellida selle parooli, mille abil saaks edasipidigi lugeda ühte oma lemmikblogidest. Mis tähendab, et ma nüüd panen siia oma e-maili aadressi (turbotigu(ät)gmail.com), lootuses, et paroolialune isik end ära tunneb ja raatsib mulle ligipääsu saata. pritti pliis:)