Turbotigu


Iga kord kui ma loen venemaa eestivastaseid kommentaare või savipätsi sõnavõtte, tahaks appi karjuda ja seejärel neile ulatada tikud, et nad ennast põlema paneksid. Venemaa kommentaarid on juba nii igapäevsed, miski enam ei üllata tegelikult. Huvitav oleks vaid teada, kas nad tõesti loodavad midagi oma klähvimisega saavutada.
Savikas jälle ähvardab, et tema ei astu kuskile tagasi, aga ta ei eira tema vastu hääletanute arvamust vaid arvestab nendega väga tõsiselt. See tähendab siis, et ajab kgb tagajalgadele, siberi rongid pannakse käima ja 90 tuhat inimest kaob jäljetult? Või mida ta silmas pidaski.. sest mina ei näe küll ühtki võimalust selle inimese usaldamiseks. Mitte kunagi. S.t. kui ta tagasi astuks vabatahtlikult, siis see oleks ainuke asi, mille ma tema puhul heaks kiidaksin.
***
Paari tunni pärast läheb jälle maalesõiduks. Seekord on oht, et liiklust on tavapärasest rohkem, sest Türi linna aastaüritus, lillelaat, on alanud. Tea, kas linnas sõitma üldse mahub. Parkimisega ma vist hätta ei jääks, sest linnas on sugulasi, kelle hoove saaks ilmselt kasutada. Ja siis võiks veel avada näiteks parkimisteenuse:)
Ega see laat mind viimasel ajal väga tõmba, aga lihtsalt harjumusest on ikka läbi astutud. Meelelahutuslik pool jätab seal alati üsna külmaks, heal juhul teed mõne õlle ja vedeled päikse käes. Ja selle tõttu on see pileti küsimine seal täielik absurd. Ma ei lähe ju turule kaupa ostma enne piletit lunastades. Platside kasutajad maksavad niigi hingehinda, et nad seal iga ilmaga oma kaupa pakkuda saaksid, aga korraldajatele sellest ei piisa. Kõigilt inimestelt tuleb võtta nii palju, kui saab. Ma ei jää tõesti sellest 30-st kroonist vaesemaks, aga mind häirib idee iseenesest, sest poodi minnes ju ei pea ka piletit ostma. Või peaks?
Seekord on küll Propeller kohal, seda võiks isegi kiikama minna. Trikimehe jätan heaga vahele, ei viitsi ta saateid vaadata ja ma ei suuda selle tüübi häält kuulata, see on nii jube. Ta peaks omale palkama kõhurääkija.

Interneedust mul maal endiselt ei ole. Aga selle eest on mul pagasnikus rulluisud ja auto vajab pesemist ja võibolla saab ka sauna ja laadale ja pühapäeval äkki isegi Põlvasse. Tegemist kui palju ja lisaks tuleb sõbrants ka külla.