Pühapäeval tiris ema pool rabarbari peenart tühjaks, et ma saaksin kooki ja kisselli (või mõlemat) teha. Temale see ei loe, kui öelda, et aitab küll, ta laseb sama hooga edasi. Nii, et seda kraami sai terve rügemendi jagu.
Kisselli tegu ma hästi vist ei oska. Kunagi ammu olen proovinud, aga ei mäleta isegi, mis aastal see võis olla. Ühte rabarbari kooki aga oskan küll, sest seda sai aastaid pidevalt ema tungival soovil tehtud. Nüüd pole muidugi ammu teinud, aga mõned asjad on lihtsad ja ei unune.
Seega ostsin ma eile poest mune, arvates, et jahu peaks olema. No oli jah kapis jahu, ainult, et see oli pärit aastast 2005. Selle peale tegin ma kohe kapis natuke inventuuri ja leidsin veel tähtaja ületanud kraami, mis kohe prügikasti rändasid.
Tea, kas peaks tihedamini küpsetama või hoopis regulaarselt köögikappi tühjendama.
Täna tuleb uus katse. Loodan, et ma poest ikka planeeritud kraamiga tulen, mitte muu pudi-padiga, mille järgi hetkel vajadus puudub.
Et siis tulge sööma, kes teavad, kus ma elan:)