Turbotigu


Kook sai valmis. Nüüd lähme parki seda degusteerima. Ise pole veel proovinud, ega ei teagi, kas õnnestus. Ära ei kõrbenud igatahes, aga seda kahtlustan, et hapu võib ta olla. Ja rabarabareid jäi veel nii ühe või kahe koogi jagu järgi.

Tahtsin omale koju paari D-lighti osta täna. Aga D-light oli pandud kõige kõrgemale riiulile (kuigi, kõik ju teavad, et see on naistekas ja, et naised on meestest suures osas lühemad), ja eest poolt oli täitsa tühjaks see riiul ostetud. No mitte mingi valemiga ma nende tagumisteni ei ulatunud, hea kui selle riiuli eestotsaski oleks miskit kätte saanud. Mõtlesin siis, et ju siis on kõrgel asuvad maletajad kuulnud minu plaanist vähem juua ja teevad mul selle ülesande kergemaks. Kergemaks ei tee asja muidugi see, et ma nüüd kohe kohe parki õlletama kobin:P