Turbotigu


Homme siis uues kontoris seintevärvimise aktsioonil. Muidu kõik tore onju, aga öeldi, et karastusjoogid võime kaasa võtta ja mina ei saa ju juua.. Mitte, et ilma joomata täiesti normaalne elada ei oleks, s.t. mitte hullem, kui muidu. Aga kui olla seltskonnas, kus “karastusjooke” tarbitakse ja ise ei saa (nagu kaine autojuhi teema onju. Oh, ja ma sain täna uued load kätte:)) juua, siis selline asjade seis mulle väga ei meeldi. Aga eks ma pean siis oma energia rohkem seinte mökerdamisele suunama.
Tegelikult hea vaheldus laua taga istumisele. Seda enam, et seal laua taga pole viimasel ajal mitte halligi teha. Ja see väike lõualuu tuikamine, ravimite tarbimine ja õhupuudus kontoris ei tee seda niisama passimist kah üldse kergemaks, pigem teeb loiuks ja väsitab rohkem, kui mingi aktiivne tegevus. Õnneks on järgmisel nädalal kah laua taga passimist minimaalselt.


Posted

in

by

Tags: