Turbotigu


Näh, piisab mul vaid mainida, et hakkan autosõltlaseks muutuma, kui auto otsustab trikke tegema hakata. Tegelikult tegi ta esimese triki juba paar päeva tagasi hommikul tööle sõites. Otsustas nimelt foori taga tühikäigul välja surra. Too päev ma väga tähelepanu ei pööranud sellele ja õnneks läks kohe uuesti käima kah. Aga, kui ta täna õhtul uuesti foori taga otsustas välja surra, hakkasin juba muretsema. Käima läks jälle ilusti, aga ega mulle järgmiste fooride taga seisma jääda küll ei meeldinud. Tüüpiline, et sellised asjad tulevad siis, kui pankrot uksele koputamas. Nagu see kuu poleks juba piisavalt hull olnud ootamatute väljaminekute osas. Ja oleks siis ootamatuid sissetulekuid onju! A see vist kipub olema pöördvõrdeline. Muidu muutuksin ma ju liiga mugavaks.

Konsulteerisin mitme inimesega. Üks soovitab kohe teenindusse kimada, teine arvab, et esialgu võiks küünlad ära vahetada, kolmas arvas, et pole hullu, et tema sõitis pool aastat nii ringi, et tühikäigul suri auto välja:) No ma ei tahaks küll kuskile foori taha välja surra. Mul on selline kogemus täiesti olemas eelmise autoga ja üldse ei olnud äge see signaalitamine, mis siis lahti läks selja taga. Kui tiblad minema said mu selja tagant, sain veel vene keeles sõimata kah. Ega ma ju passisingi seal rohelise tule taga nalja pärast. Ohutuled lülitasin ka enda lõbuks sisse.
Homme konsulteerin veel mõne spetsialistiga ja siis mõtlen edasi.