Turbotigu


Täna hommikul oli kontorisse kõigi kohtade juurde tekkinud üks ülisuur nimeline padi:) Nüüd saab siis istumisele vahelduseks põrandal näiteks pikutada. Mida ma ka peale lõunat proovisin. Taustaks käis chill muusika ja olla oli hea. Ja et kogu tuba muusikale kaasa ümiseb, on siin juba igapäevane nähtus:) Siuke tunne, et polegi vaja koju minna. Siin on kõik olemas. Ainult sisse- ja väljapääs on ajaliselt piiratud.
Leidsime veel siitsamast lähedalt ühe kohviku, kus on täitsa head toidud ja lisaks müüakse seal head tsehhi õlut:)

Polegi nagu muust viimasel ajal kirjutada. Sest muud põnevat ei toimu ja uuest kontorist olen nii sillas:)
Olen sel nädalal autoga tööl käinud ja vist hakkan sellest sõltuvusse sattuma ja vaikselt linnaliiklusega harjuma. Siia kontorisse nimelt sõidab autoga hommikul tunduvalt kiiremini, kui vanasse kontorisse, kuigi kaugused on üsna samad. Õhtune tipptund ei ole ka võrreldav sellega, mis enne oli. Esiteks ei pea ma enam siin seda nõmedat vasakpööret läbi kinnisõidetud ridade tegema ja teiseks sõidab õhtul koju vaid mõni minut kauem, kui hommikul tööle. Vanas kohas oli õhtuse tipptunni ajal hästi, kui poole tunniga koju jõudsid. Nüüd saab 10 minutiga. Ja lisaks on mul koguaeg uisud kaasas. Kui vähegi ilma on, saab oma suveks saledaks projektile kaasa aidata:P Mitte, et suvi juba käes poleks, onju..