Turbotigu


Tänane polnud sugugi rohkem puhkuse moodi, kui eilne. Tegin aga jälle päris tööd ja natuke ka haltuurat. Aga noh, tööpäevadel ei saa lõunani magada, onju ja see õnnestub mul endiselt suurepäraselt. Ja tegelikult ma üritan end nüüd töömailidest eemal hoida, küll aga olin nõus telefoni teel abiks olema, kui vaja.
Täna selgus, et järgmisel nädalal on vaja kahel päeval linnas olla, mistõttu sättisin oma plaane nüüd selliselt, et homme sõidan lõunaosariikidesse ja tsillin mõned päevad seal ja siis järgmisest nädalast mõned päevad pühendan päälinnale. Lõunaosariiklased võivad mulle nüüd helistada ja külla kutsuda. Aga võibolla ma tulen hoopis ise:) Esialgu aga siiski Põlva. Eks ma jooksvalt teen plaane.