Ükspäev tööl arutasime, et kuhu me Lätis olles sööma läheme ja pakkusin välja, et seal on üks hea pizza restoran, kus sai mõned aastad tagasi Läti-Leedu tripi ajal käidud. Nimi aga ei meenunud enam. Kuniks täna nägin uudist, et Cili Pizza laieneb Eestisse. Tol ajal oli see firma olemas Leedus ja Lätis ja kuna meile hirmsasti seal meeldis, siis mu mäletamist mööda me uurisime kelleltki, et kas nad laienevad ka Eestisse ja juba tol ajal oli jutt, et on jah neil selline plaan. Kaua võttis aega küll, aga tundub, et lõpuks on nad ka teostuseni jõudmas. Mul igatahes on selle üle hea meel. Loodan, et nende kvaliteet on endiselt super ja, et see ka siin tasemel saab olema.