Uncharted Terrain

Ahjaa, eile oli selline tegus õhtu, et lisaks poole silmaga vaadatud tv3-e filmile, vaatasin ära ka Resident Evil teise osa. Zombiedest ma küll eriti ei vaimustu, aga see film täitsa meeldis. Esimest osa pole julgenud teist korda enam vaadata. Kohati oli fantaasialend, mis seda õelat programmi inimeste elust vabastamisel tabas, minu jaoks liiast. Pidin päris mitme koha peal silmad kinni pigistama. Vanasti vaatasin õudukaid, nii et silm ka ei pilkunud. Mäletan isegi, kuidas sai äratuskella ööseks helisema pandud, et jumala eest mõni neist vaatamata ei jääks. Tol ajal polnud ka palju võimalusi õudukaid näha. Tuli neid väheseid, mis oli, kasutada.

****

Homseks lubatakse päikest ja soojust külma talve ning heatuju-heameele muusikat. Kuna pilet on teoreetiliselt juba olemas, siis ilmselt lähen ka kohale, kuigi üritust reklaamitakse jõulujazzi nime all ja jazzi ma tegelikult kohe üldse ei kuula. Aga proovida ju võib. Äkki hakkab meeldimagi. Pealegi, ürituse toimumise koht ju ruulib.

Luban olla suhteliselt kaine* (et reedel oleks tööl enam-vähem okei olla), raha alati üle lugeda ja jobusid** ignoreerida***.

____________________________

* kindlasti ei ole tegemist ühega lubadustest uueks aastaks!

** neid oli eelmisel korral vist kolm.

*** Ja selle võiks küll ka uue-aasta lubaduste hulka**** panna.

**** Hulka veel pole, aga küll tekib;)


Posted

in

by

Tags: