twisted nerve*

Hommikut alustasin sellega, et kirusin bussikoondist, kui ma niigi tavalisest hilisema bussi peale plaanisin minna ja seesama buss tulemata jäi. Seda enam, et korra mõtlesin trammi peale minna, et natuke varem jõuaks. Aga ei viitsinud. Seega kirusin ka ennast. Nagu viimasel ajal kombeks, oli trammitee jälle kahe auto ristumiskohaks saanud. Viimasel ajal küll kaasatakse tramme ka paljudesse mölkimistesse, aga seekord kasutati vaid trammiteed, mis siis ka ülejäänud liikluse poole aeglasemaks tegi. Nii, et lisaks sõitis see järgmine buss veel aeglaselt edasi kah. Mõtlesin, et vähemalt ülemuse silma alla ei satu, kuna too koosolekul, aga selgus, et ta pidas seda koosolekut minu lauast meeter eemal. Säh sulle purunenud lootusi.
Õhtul tabas mind jälle kaubamaja needus. Vahepeal oli periood, kus kassadega olid pidevalt mingid jamad, aga üldiselt vihkan kõige rohkem seda inimteetõketest läbitrügimist. Tahaks ruttu asjad haarata, kassast läbi ja koju, aga alati satun mingite uimerdajate seljataha, kes iseenda ja oma käruga terve tee kinni pannud. Täna siis sattusin maksma hetkel, kui kaardimaksed üles ütlesid. Kui ma sularahaga tagasi jõudsin, selgus, et müüja tegi mingi vale liigutuse minu tsekki ootele pannes ja kogu kassa jooksis kokku. Kas mul on annet või mis. Sain seal omajagu oodata ja kassaremonti pealt vaadata, enne kui tulema sain. Imelikul kombel mind see üldse närvi ei ajanud, pigem oli lõbus. Nagu ei näinud ma täna trügivaid inimesi. Üks variant on, et see tööl joodud veinist, teine variant, et äsja saabunud palavikust ja nohust (või kõik korraga). Samas, hoolimata äsjaleitud nohust, tundsin ma vist igat toidulõhna toiduosakonnas ja nad kõik ajasid südame pahaks. No igatahes tasub vist närvide säästmiseks enne poeskäiku väike vein juua. Võibolla siis ka enne tööleminekut, et bussiliiklus närve ei sööks. Või siis ootan päikese ja sooja ära, et saaks jala käia:)

Et siis küüslauk, viin ja sokid..
_________________________
*eile sai poole silmaga jälle killbilli vaadatud. suurelt ekraanilt oli ikka teine asi. ja üldse, kõik need head filmid, mida ma enam teist korda vaadata ei suuda, kuna neid sai juba korra vaadatud koos..


Posted

in

by

Tags: