Twilight Authority!

Your result for The ‘How Well do You Know the Twilight Saga?’ Quiz…
Twilight Authority!
90-100%

You sure know your Twilight Saga! Are you sure you’re not a vampire? Of course, if you googled any answers or looked them up, it’s not as good of a victory. SHAME ON YOU! But really, if you did it all by yourself, good job! 🙂

Take The ‘How Well do You Know the Twilight Saga?’ Quiz at HelloQuizzy

***
Pühapäeva õhtul sain Twilight’i saaga neljanda osa läbi. Nüüd ei tea, mida oma eluga peale hakata. Esimene mõte oli, et hakkaks otsast peale lugema. Aga võibolla tasuks vahepeal tegeleda kõigi nende asjadega, mida ma plaanisin peale lugemist teha. Näiteks koristada, üht uut last vaatamas käia, paar pilti teha, teisi raamatuid lugeda, teisi filme vaadata. Lihtne elu noh. Tegelikult oli meil Turbotikriga veel plaanis Videvikku minna kinno vaatama. Veel on see võimalus Kosmose väikses saalis. Sellega seoses meenus mulle, et ma sain ikka tükk aega naerda, kui läksin Turbotikrile esimest korda külla ja tee peal selgus, et ta elab veel viimaseid päevi Videviku tänaval. See kiire külastus sai ette võetud põhjusel, et tibinas kolima pidi kohe hakkama ja ma ei olnud kordagi külla jõudnud. Olen nii ära harjunud, et kõik viitsivad ise minu juurde tulla, mugavaks teeb see kesklinnas elamine.
Videviku tänaval oli meil muidugi teemaks endiselt Videvik, vaatasime pilte ja filmikatkendeid ja kuulasime loomulikult soundtracki. Ja teel koju sain ma veel muidugi omaette itsitada, kui nägin tee ääres autot, millelt lugesin välja sõna Lion. Sõna ise oli pikem tegelt, aga see Lion oli selgelt eristuv.

Vahepeal on ikka lugemisele lisaks veel ühtkoma teist tehtud, aga kes neid asju enam mäletab. Võibolla ma nüüd leian jälle aega ja tahtmist vahepeal “raporteerida”, lubama ma midagi ei hakka igaks juhuks.